STH21K33F17-32.000M
Osa numero STH21K33F17-32.000M
Valmistaja Suntsu Electronics, Inc.
Kuvaus XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Määrä saatavilla 13223 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa STH21K33F17-32.000M.pdf
STH21K33F17-32.000M Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
STH21K33F17-32.000M: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero STH21K33F17-32.000M Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit
Valmistaja Suntsu Electronics, Inc. Kuvaus XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Pakkaus / kotelo 4-SMD, No Lead Määrä saatavilla 13223 pcs
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi TCXO
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Paketti Bulk ulostulo Clipped Sine Wave
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Korkeus - Istuva (Max) 0.031" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±500ppb Taajuus 32 MHz
Nykyinen - Supply (Max) 2mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) -